EasyWebshop

e-Woman.nl

e-Woman.nlZufriedenheit der Gäste: 5/5
184 votes, 222 bewertungen

Zufriedenheit der GästeZufriedenheit der GästeZufriedenheit der GästeZufriedenheit der GästeZufriedenheit der Gäste

Wszystko do paznokci i nie tylko...

/www.e-woman.nl

e-Woman.nl
StatusGeöffnet: Kunden können Produkte ansehen und erwerben
Sprache, WährungNiederländisch, Polnisch, Euro

Bewertungen

Es wurden 222 bewertungen gefunden.

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - ··· - Nächste Seite - Letzte Seite

AlicjaFreitag, den 20. April 2018, 22:43

Zufriedenheit der GästeZufriedenheit der GästeZufriedenheit der GästeZufriedenheit der GästeZufriedenheit der Gäste

Bardzo polecam!!!!!

krolowa1Freitag, den 20. April 2018, 13:15

Dostawa ok, towar ok, ogólnie jestem zadowolona.

MjaniakDonnerstag, den 19. April 2018, 13:08

Wszystko perfekt!!!

annaDienstag, den 17. April 2018, 16:58

polecam serdeczni, szybka obsługa bez pomyłek, po raz kolejny 100% zadowolenia z zakupu

AngelikaMontag, den 16. April 2018, 10:02

Polecam! Wszystko zgodne z zamówieniem. Szybka wysyłka.

DominikaMittwoch, den 11. April 2018, 16:27

Zamawialam już kolejny raz. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybka wysylka

JustynaDienstag, den 10. April 2018, 13:45

Kolejny raz zamawialam i kolejny raz jestem zadowolona :)

D. MilatovićMontag, den 9. April 2018, 0:34

Zeer tevreden over alles

JulijaMittwoch, den 4. April 2018, 13:15

Ik hou van Neonail producten, bestel hier al 3 keer. Deze keer, gelukkig, hoefde ik geen bericht sturen om over verzending van mijn bestelling vragen! Dankuwel! Ik ben helemaal tevreden met de kwaliteit van uw producten.

PatiPatiFreitag, den 30. März 2018, 17:03

Szybka wysyłka i dobry kontakt ze sprzedawcą. Polecam ten sklep.

KasiaMontag, den 26. März 2018, 21:21

towar zamówiony i dostarczony na czas :) pozytywnie zaskoczył mnie drobny gratis :) niby niewiele ale jak przyjemnie :) polecam bardzo

MariolaMontag, den 26. März 2018, 16:13

W środe zamówione, w czwartek wysłane, w piątek dostarczone. Zamówienie kompletne + katalog avon gratis.

MagdaSamstag, den 24. März 2018, 18:25

Super kontakt ze sprzedawcą. Bardzo szybka wysyłka. Polecam !!

Kasia K.Freitag, den 23. März 2018, 19:41

Kurier DHL to jakaś porażka. Zmiencie na Post Nl czy cokolwiek innego, bo już nie pierwszy raz czekając na przesyłkę nie dostaje jej, a kurier zostawia kartkę że nikogo nie było w domu. To jakaś kpina. E-woman to super strona, a przez kuriera same nieprzyjemności.

e-Woman.nlSamstag, den 24. März 2018, 20:07

Pani Kasiu, na naszej stronie są opcje do wyboru, jest również PostNL. To Klient decyduje jak chce otrzymać paczkę. W znacznej większości DHL działa sprawnie, ale znajdują się miejsca gdzie niestety najczęściej zawodzi czynnik ludzki. Za niedogodności przepraszamy i zapraszamy do wyboru PostNL

KarinaDienstag, den 13. März 2018, 17:18

nie polecam kuriera DHL ( dopłacałam szczególnie za dostawę z racji tego ze nie zawsze jestem w domu. Mimo ze w wyznaczonym terminie byłam w domu i oczekiwałam przesyłki, kurier odnotował ze nikogo w domu nie było. Następnego dnia w sobotę od 10-13 miała byc dostarczona paczka. Paczka zostało dostarczona do innych rak. Zamowienie zostało zrealizowane, pieniędzy nie ma, paczki ani śladu a mi pozostaje czekać na rozpatrzenie reklamacji 2tygodnie!? Kontakt z E-woman bardzo dobry i przyjazny ale przez kuriera z którym państwo współpracujecie taki Feedback.

Beauty WomanSonntag, den 11. März 2018, 13:33

Zawsze jestem zadowolona. Dobry kontakt. Wysyłka szybka. Raz brakowało jednego topu ale zaraz po mojej wiadomości został dosłany. Żadnych problemów

magamagaDonnerstag, den 8. März 2018, 16:04

Towar expresowo dotarł ! Zamówienie złożyłam w sobotę a we wtorek po południu mogłam sie cieszyć moim pierwszym zestawem do stylizacji paznokci. Bardzo polecam i napowno bede stala klientką, wszystko zgodne z opisem i żadnych brakow. Gorąco pizdrawiam

SaraMittwoch, den 7. März 2018, 13:37

Bardzo szybka wysyłka, towar zgodny z zamówieniem . Serdecznie polecam

MilenaSonntag, den 4. März 2018, 14:14

Jak najbardziej polecam

SaruneSonntag, den 4. März 2018, 14:10

Pierwszy raz zamawialam rzeci... dostala szybka... zamowilam semilac hardi clear... ale dostalam semilac hardi milk... Chyba ktoś sie pomylił. Nie jiestem zadowoliona bo pysalam wiadomość i nikt nie odpowiadał. Mam nadzieję że przyszłości wiecej pomyłek nie będzie

EwaSonntag, den 4. März 2018, 13:10

Super strona polecam

dziadziSamstag, den 3. März 2018, 18:21

Dziś złożyłam pierwsze zamówienie z polecenia koleżanki. Mimo ze jest sobota już dostałam wiadomość ze wplata została otrzymana. Nie moge sie doczekać kiedy dojdzie paczka . Ile mniej więcej czekacie ?

AniaFreitag, den 2. März 2018, 11:27

Nie polecam, zamówienie przyszło nie kompletne. Brak jakiejkolwiek informacji i kontaktu że strony sprzedającego. Nie odpowiada na e-mail, brak informacji o wysyłce!!! Dluga wysylka totalny brak szacunku do klienta. Oby uregulowano brak w zamówieniu lub zwrócono pieniądze!!

e-Woman.nlFreitag, den 2. März 2018, 12:15

Pani Aniu, nie rozumiem Pani rozgoryczenia. Czego Pani nie zrozumiała w mojej odpowiedzi
"Pani Anno,

Przepraszamy serdecznie za pomyłkę. Oczywiście brakujące waciki zostaną niezwłocznie do Pani wysłane."

KarolinaDonnerstag, den 1. März 2018, 13:08

Jak dla mnie sklep jest na prawdę dobry

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - ··· - Nächste Seite - Letzte Seite

Bewertung schreiben

Name Check
Nachricht Check
verbleibende Zeichen
Zufriedenheit der GästeZufriedenheit der GästeZufriedenheit der GästeZufriedenheit der GästeZufriedenheit der GästeZufriedenheit der Gäste

Webshop Directory

Kategorien